تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی علی (ع)

پایگاه خبری تحلیلی علی (ع)
 
دانشگاه پیام نور کامیاران را دریابیم

به قلم مجتبی باجلانی کامیارانی

امروز که نظرات دوستان را مطالعه می نمودم یک پیام توجه مرا به خود سخت جلب نمود.

 این دوست عزیز بعد از گلایه از وضعیت دانشگاه پیام نور از نظر فیزیک ساختمان ،بیان داشته بود که ساختمان این دانشگاه درحد یک مدرسه ابتدائی هم  نیست.

 همین مطلب مرا نگران نمود که دانشجویان عزیز کامیارانی چه مشکلاتی را متحمل می شوند وباید درچه فضائی درس بخوانند.

 این دوست عزیز مطلب مهم دیگری را نیز مورد اشاره قرار داده بود وآن هم عدم وجود نمازخانه برای خواندن نماز است که این مورد در جامعه ی ما که اساسش بر اسلام استوار است بسیار تاسف آور است.


اکنون لازم است مسئولین عزیز در پیام نور (منظور مسئولین محترم شهرستان کامیاران نیست)صادقانه در خصوص مراکزی از این دست بیندیشند وبیش از این نگذارند دانشجویان محترم با مشکلاتی نظیر کمبود فضای آموزشی دست وپنجه نرم کنند این اصلا زیبنده مراکز علمی وآکادمیک ما نیست مگر دانشجویان در شهرستان ها چه گناهی مرتکب شده اند که باید از امکاناتی نظیر مراکز استان ها یا شهرستان های بزرگ محروم باشند؟

صادقانه از دست اندرکاران این گونه مراکز علمی می خواهیم اگر توان اداره کردن مراکز خود را ندارند حداقل آن را تعطیل کنند وبرسر همشهریان ما منت نگذارند که برای شما دانشگاه آورده ایم وچنین وچنان کرده ایم.

 اگر قرار است برای کامیاران هنر نمائی کنید این هنر را کامل انجام دهید یک ساختمان خوب وزیبا ودر حد شخصیت دانشجویان عزیز احداث نمائید ودر این رهگذر می توانید از مردم خوب هم کمک بگیرید مشروط بر این ک حداقل شما کار احداث را شروع کرده باشید ومردم عملا ببینند آن گاه خواهید دید که تمام شهروندان چگونه به یاری شما خواهند آمد حتی اگر درحد یک خانواده ده هزارتومان هم باشدمردم کامیاران مردمی فرهیخته وعاشق علم هستند واین را در ادوار گذشته به خوبی اثبات نموده اند وحاضر هستند برای مراکز علمی هرکاری را انجام دهند.


حرف آخر:

ایکاش گروههای سیاسی شهرستان که تمام هم وغم آنها تعیین فرماندار شده است یکبار از مرکز پیام نور کامیاران بازدیدی به عمل می آوردند و به قول معروف اگر حرف شان نزد استاندار محترم کردستان خریدار دارد یکبار نیز این موضوع مهم را مطرح نمایند تا راه چاره ای برای این دانشگاه پیدا شود هرچند مطمئن هستم سیاسیون به این گونه مسائل مهم فکر نمی کنند وتقسیم غنائم بعد از انتخابات از هرچیز برای آنها مهمتر است واین خود دانشجویان عزیز هستند که باید آستین همت رابالا بزنند وبه دیدار مسئولین ارشد استانی بروند ومشکلات خود را مطرح نمایند.
برچسب ها: اخبار، خبر سیاسی، اخبار ایران، ایران،
[ پنجشنبه 9 بهمن 1393 ] [ 05:29 ب.ظ ] [ دختر برفی ]

درباره وبلاگ

خوش آمدید!
آخرین اخبار ایران و جهان را اینجا بخوانید!
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :