تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی علی (ع)

پایگاه خبری تحلیلی علی (ع)
 
جانشین فرمانده سپاه کامیاران:

حرکت‌های مذبوحانه ضدانقلاب امنیت پایدار منطقه را مخدوش نمی‌سازد

کامیاران نیوز:جانشین فرمانده سپاه کامیاران گفت: نباید تصور کرد که با حرکت‌های کوچک و مذبوحانه چند ضدانقلاب کوردل امنیت پایدار کشور و منطقه لطمه می‌خورد.

خبرگزاری فارس: حرکت‌های مذبوحانه ضدانقلاب امنیت پایدار منطقه را مخدوش نمی‌سازد

به گزارش خبرگزاری فارس از کامیاران، میکاییل ساعدی پیش از ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران در سال‌جاری گفت: نباید تصور کرد که با حرکت‌های کوچک و مذبوحانه چند ضدانقلاب کوردل امنیت پایدار کشور و منطقه لطمه می‌خورد.

وی ادامه داد: تمامی نیروهای داخلی در کنار مردم غیور در راستای حفظ امنیت پایدار منطقه و جامعه خود از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند و امنیت امروز کشورمان در جهان را همچنان پا برجا حفظ خواهند کرد.

جانشین فرمانده سپاه کامیاران به تشکیل جلسات مداوم شورای راهبردی قشرهای بسیج کامیاران اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه ما از تمامی اقشار جامعه، بسیجی داریم از هر قشر تعدادی را به عنوان نخبه بسیجی تحت عنوان شورای راهبردی بسیج سازماندهی کرده‌ایم.

وی عنوان کرد: شورای راهبردی بسیج برای سال 93، راهبردهایی را پیش‌بینی کرده است که با همت مسئولان تا حصول نتیجه باید پیگیری شود.

ساعدی تصریح کرد: حصول نتیجه در این سه راهبرد، قطعاً برای شهرستان کامیاران مثبت خواهد بود.

وی از ماهواره به عنوان «دجال‌واره‌» یاد کرد و گفت: با توجه به رواج استفاده از این عامل انحطاط و انحراف جامعه در میان خانواده‌های ایرانی باید اقدام به آگاهی‌سازی مردمی در خصوص تاثیر مخرب ماهواره کنیم.

جانشین فرمانده سپاه کامیاران ادامه داد: ماهواره امروز از دشمنان اصلی و مخرب افکار مردم خصوصاً در میان جوانان و نوجوانان است که مستقیماً اعتقادات مردم مسلمان را هدف قرار داده است.

ماهواره کشنده‌ترین سلاح دشمن در هجمه‌های فرهنگی است

ساعدی ماهواره را کشنده‌ترین سلاح غرب در جنگ نرم دانست و افزود: ماهواره و برنامه‌های برنامه‌ریزی شده آن توسط غرب منشا اصلی رواج فحشا و منکرات و کشاندن جوانان به سمت اعتیاد و بی‌بند و باری است و نتیجه آن تخریب فرهنگی و فکری مردم است.

جانشین فرمانده سپاه کامیاران گفت: پیش‌قدم شدن مریوان و بعد کامیاران در راستای مبارزه با تخریب محیط زیست که با همت عموم مردم به عنوان الگویی نمادین کشوری شد و حتی سبب کاهش قیمت اسلحه شد یک نوع حرکت فرهنگی بسیار خوب بود.

ساعدی تصریح کرد: در راستای حذف ماهواره در میان خانواده‌ها هم باید حرکت‌هایی خودجوش و نمادین از سوی خود مردم صورت گیرد تا به صورت الگویی در کشور شود.

وی حرکت‌های نمادین را سبب منفور شدن اینگونه اعمال و ابزار دانست و افزود: بحث معدوم‌سازی ماهواره‌ها هم باید حرکت به صورت داوطلبانه و از سوی خود مردم روشنفکری که بر مضرات آن آگاه هستند، صورت گیرد.

اولین راه مبارزه با اعتیاد آگاه‌سازی است

جانشین فرمانده سپاه کامیاران در خصوص دومین راهبرد تعیین شده از سوی شورای راهبردی بسیج شهرستان اظهار کرد: بحث اعتیاد و بازگردانی معتادان به جمع خانواده‌ها و جمع‌آوری آن‌ها از سطح شهر و اماکن عمومی و حذف اماکن آلوده از برنامه‌هایی است که لزوم همکاری همگانی را می‌طلبد.

ساعدی گفت: در این بحث سپاه کاملاً جدی بوده و در راستای ریشه‌کن کردن اعتیاد در میان جوانان که نیروهای اصلی کشور برای کار و آینده‌سازی هستند، تلاش خواهد کرد.

وی اولین قدم در راه مبارزه با اعتیاد را آگاه‌سازی خانواده‌ها و جوانان و نوجوانان در خصوص مضرات اعتیاد دانست و افزود: در مراحل بعدی اقدام به برخورد با قلیان‌سراها که عامل اصلی هدایت جوانان به سمت اعتیاد است، خواهیم کرد.

ساعدی به وابستگی جوانان به مواد مخدر بخصوص مواد صنعتی اشاره کرد و گفت: اعتیاد آتش خرمنی است که اگر مهار و خاموش نشود قطعاً دامن همه را خواهد گرفت.

سرانه قلیان‌سراهای کامیاران سه برابر میانگین استانی است

جانشین فرمانده سپاه کامیاران سرانه قلیان‌سراهای کامیاران را بیشتر از میانگین استان دانست و افزود: متاسفانه سرانه قلیان‌سراهای کامیاران سه برابر میانگین استان است که عامل اصلی کشیده شدن جوانان به سمت اعتیاد شده است.

وی سومین راهبرد تعیین شده از سوی شورای راهبردی بسیج شهرستان کامیاران را بحث تقویت اقتصاد مقاومتی در میان مردم دانست و عنوان کرد: با توجه به اینکه اقتصاد مقاومتی از تاکیدات مقام معظم رهبری است که باید در تمامی حرفه‌ها حتی در کوچکترین حالت مورد توجه و حمایت قرار گیرد.

ساعدی گفت: رواج مصرف‌گرایی در جامعه و خصوصاً در خانواده روستاها که از مراکز تولیدات خانگی و کوچک محسوب می‌شدند، مشکلات عدیده‌ای را در سطح کشور موجب شده است.

وی به تحریم‌های اقتصادی دشمن در چند سال اخیر اشاره کرد و ادامه داد: ما باید با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی در تمامی جنبه‌ها، فرهنگ تولیدات خانگی به خصوص در روستاها را بار دیگر رواج دهیم.

جانشین فرمانده سپاه کامیاران در پایان گفت: سپاه پاسداران در تمامی حرفه‌ها آماده ارائه تسهیلات لازم به متقاضیان در راستای شکوفایی اقتصاد مقاومتی در جامعه است.

برچسب ها: اخبار، خبر سیاسی، اخبار ایران، ایران،
[ پنجشنبه 9 بهمن 1393 ] [ 05:33 ب.ظ ] [ دختر برفی ]

درباره وبلاگ

خوش آمدید!
آخرین اخبار ایران و جهان را اینجا بخوانید!
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :